Akrüülvärv AKADEMIE metallik/neoon 120 ml - ERINEVAD TOONID

Brand
Schmincke

Akrüülvärv AKADEMIE metallik/neoon 120 ml - ERINEVAD TOONID

Laokood: 722312
KIRJELDUS

* 52 standard- ja 8 efekt-tooni = tasakaalustatud, lai värvispekter
* 2/3 toonidest säravad ja läbipaistmatud, 1/3 pool-läbipaistvad
* ei sisalda kaadmiumi
* Primaartoonid kollane, magenta ja tsüaan sobivad puhaste sekundaarsete toonide segamiseks

Schmincke AKADEMIE® akrüülvärvid sobivad mitte ainult ambitsioonikale algajale, vaid ka nõudlikule professionaalsele kunstnikule. Sortimendis on 60 säravat, intensiivset, küllastunud ja äärmiselt valguskindlat värvi, sealhulgas kolm tooni valgeid ja ka eriefektide värvid - kuld-, hõbe- ja neoonvärvid. Kõik värvid on loodud ilma kaadmiumipigmentideta. Täiendavateks eelisteks on täiesti veekindlaks kuivamine, värv on kaua liikuv ja ka meeldiva lõhnaga.

Nagu kõigi teiste akrüülvärvide puhul, saab ka AKADEMIE® akrüülvärve segada ja kombineerida teiste Schmincke värvidega (PRIMAcryl®, College® Acrylic ja AERO COLOR® Professional) ning kõigi akrüülimaalimeediumitega.

Maalimiseks sobivad lõuendid, papp, akrüülmaaliks sobiv kartong, puit ja paljud muud rasvavabad pinnad.

Valguskindluse astmed
***** kõrgeim valkuskindlus
**** väga hea valguskindlus
*** hea valguskindlus

Katvuse astmed
pool-läbipaistev
läbipaistev
pool-kattev
kattev

Intensiivselt helenduvad neoonvärvid on trendikad – olgu siis maalikunstis, graafikas või erinevatest materjalidest, näiteks puidust või plastikust valmistatud esemete disainis.

Et akrüülvärv pinnale kleepuks, peavad need olema puhtad, tolmu- ja rasvavabad. Tumedad aluspinnad tuleks valgeks kruntida. AKADEMIE® Acryl color sarjas on neli eriefektivärvi. Need ei sära intensiivselt mitte ainult loomulikus päikesevalguses ja kunstlikus päevavalguses, vaid ka UV-kiirguse käes.

Fluorestsents ei ole aga sama, mis fosforestsents. Viimane on aine omadus pärast valgustamist pimedas helendada. Fluorestseeruvad värvid seda ei tee. Fluorestseeruvaid toone võib segada ka “tavaliste” laseerivate akrüülvärvidega. Selliste segudega saavutatakse aga palju väiksem valgusefekt.
7,90

Laos olemas

  • Neon pink Neon orange Neon yellow Fluorescent white Graphite Copper Gold Silber

* Nõutud väljad

Brand
Schmincke