Paber RIVOLI 120 g/m² 21 x 29,7 cm (A4) 25 lehte - ERINEVAD TOONID

Brand

Paber RIVOLI 120 g/m² 21 x 29,7 cm (A4) 25 lehte - ERINEVAD TOONID

Laokood: 107012
KIRJELDUS:

Rivoli kvaliteet põhineb toorainel. Paberi koostises on 25% puuvilla, mis annab sellele elegantsi ja toonisügavuse. Lisaks võimaldab tugevalt kalandreeritud pind täitesulepeal ja pastapliiatsil paberil hõlpsalt libiseda. Inkjet ja laserprinteriga trükkides saadakse suurepärased tulemused, kuigi paber pole kaetud. Väga oluliseks on paberi toonid: helesinine, helehall ja roosa on spetsiaalselt välja töötatud selle paberi jaoks. Toonid on piisavalt heledad, et mitte paberil domineerida, kuid siiski piisavalt eredad, et jätta kauakestev mulje.

Rivoli valge ja elevandiluu on pikka aega olnud saadaval kvaliteetpaberiturul, kuid alates 2003. aastast on neid toodetud vaid nõudmisel.

Alguses toodeti Rivoli paberit Lyonist lõunas asuvas Rivesi ühes traditsioonilises paberiveskis. Sellel väikesel külal on ilmselt pistmist paberi nimega. Kuid nime päritolu kohta on ka teisi versioone. Rivoli nime on seostatud ka Rue de Rivoli tänavaga, olles sama elegantne ja tuntud kui see kuulus Pariisi tänav. Võib-olla on sellel ka seos ühe Itaalia külaga, mille nimi on Rivoli. Nime resonants ja napisõnalisus veensid selle kaubamärgiga jätkamist ka pärast seda, kui Rivesi tehas suleti ja paberit valmistatakse nüüd Hollandis.
4,50

Laos olemas

  • Helesinine/Light Blue Roosa/Rose Helehall/Light Grey Loodusvalge/Natural White Helevalge/Bright white
Brand