PASPARTUUPAPP

COLOURMOUNT Standard Cream Core paspartuupapid on kreemika lõikejäljega, soodsa hinna tõttu kasutatavad kõikjal kus ei ole oluline pikaajaliseks säilitamiseks sobivate tingimustega arvestamine. Materjal on 1,25 mm paksune, mõõdus 81,5 x 112,5 cm.

NielsenBainbridge White Core kui ka NielsenBainbridge Metallic paspartuupapid on valge lõikejäljega, neutraalse pH-ga, paksusega 1,4 mm, lehe mõõdud 81 x 122 cm.

GALERIE paspartuupapp on puhverdatud, valge lõikejäljega, sileda pinnaga, ühelt poolt helevalge, teiselt poolt loodusvalge. Kumbki värv ei sisalda optilisi valgendusaineid. Papp on happevaba, vananemiskindel, pH väärtusega vahemikus 7,5 - 8. Paksusega 1,5 mm ja 2,0 mm.

Paspartuupapp VALGE on happevaba, vananemiskindel, pH väärtusega vahemikus 8,0 - 8,5. Neutraalse liimistusega, puhverdatud, paksusega 1,2 mm, 1,8 mm, 2,4 mm. Papp sobib ideaalselt ka tagumise külje katmiseks.

Paspartuupapp DSPC on mõlemalt poolt must ja musta lõikejäljega ning soodsa hinnaga paspartuupapp. Seda materjali võib kasutada nii paspartuude lõikamiseks kus ei ole oluline pikaajaline säilitamine, kui ka karpide ja makettide valmistamiseks.

Tooted 1 - 30

Määra langev suund