Müügi ja tarnetingimused

1. Tingimuste kehtivus

Müügi- ja tarnetingimused kehtivad Maksing OÜ (müüja) internetileheküljel www.zelluloos.eu (edaspidi e-pood) toodete ja teenuste ostmisel. Lisaks reguleerivad e-poe vahendusel kauba ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. Maksing OÜ jätab endale õiguse e-poe arengust tulenevalt käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muuta.

  

2. Hinnad 

Kauba hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu.

 

 3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

Lisage soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile „vormista ost“. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad.

Valige Teile sobiv toodete kohaletoimetamis- ja makseviis ning vajutage lingile „kinnitan tellimuse“. Seejärel suunatakse Teid arvet tasuma.

 

 4. Makseviisid

 Kauba eest on võimalik tasuda:

 pangalingiga internetipangas. Pärast tellimuse kinnitamist suunatakse ostja internetipanka, kus eeltäidetud maksekorralduse kinnitamiseks tuleb vajutada nupule „tagasi kaupmehe juurde“;

 pangaülekandega esitatud arve alusel Maksing OÜ arvelduskontole (EE172200001120169176). Selgituse väljale lisage kindlasti arve number.

 Tellimus tühistatakse, kui ostusumma ei ole laekunud 7 päeva jooksul.

 

5. Kinkekaardid

 Kinkekaardid kehtivad 12 kuud alates ostmise päevast ja neid saab kasutada Zelluloosi paberipoes (Narva mnt 38, Tallinn). Kui ostusumma on kinkekaardi väärtusest väiksem, ei kuulu ülejääv osa

 rahas tagastamisele. Kinkekaarte ei saa tagastada,  vahetada sularahaks ega kasutada kinkekaartide ostmiseks.

 

6. Transport

 Kaupa on võimalik tellida järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu ja Soome.

Kui kaupa ei ole võimalik valitud transpordiviisiga saata, siis võtame Teiega ühendust sobiva transpordi leidmiseks. 

Juhul, kui uus transpordiviis on kallim, siis esitame lisaarve transpordi eest. Kui pakutud lahendus ei sobi, siis kanname raha tagasi.

 

Kohaletoimetamise viisid:

 

Eestisse:

Kulleriga (DPD või Omniva) Eesti piires 7,50 eurot;

Omniva pakiautomaati 3,20 eurot (maksimaalsed mõõtmed 38 x 64 x 38 cm);

SmartPOSTi pakiautomaati Eesti piires 3,20 eurot (maksimaalsed mõõtmed 60 x 36 x 60 cm);

Cargobuss 7,50 eurot;

Schenker (suureformaadiliste kaupade saatmiseks, hind vastavalt tegelikele kuludele);

Tulen ise järele – kauba saate kätte Zelluloosi paberipoest aadressil Peterburi tee 46, Tallinn (avatud E-R 10:00-18:00).

 

Kui kaupa ei ole võimalik valitud transpordiviisiga saata, siis võtame Teiega ühendust sobiva transpordi leidmiseks.

Juhul, kui uus transpordiviis on kallim, siis esitame lisaarve transpordi eest. Kui pakutud lahendus ei sobi, siis kanname raha tagasi.

 

Lätti ja Leetu:

Omniva pakiautomaati 9 eurot (maksimaalsed mõõtmed 39 x 38 x 64 cm);

DPD kulleriga 19 eurot (maksimaalselt 10 kg).

 

Soome:

SmartPOSTiga 14 eurot (maksimaalsed mõõtmed 58 x 58 x 58 cm);

DPD kulleriga 25 eurot (maksimaalselt 10 kg),

 

 7. Kauba tagastamine

Ostjal on õigus e-poest ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Tagastamiseks saatke e-posti aadressile info@zelluloos.eu kiri, mis sisaldab ostja nime, arve numbrit, ostusummat ja tagastamise põhjust. Kauba tagastamise korral kannab müüja ostusumma kontole, millelt tasutud summa laekus. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja, tagastatavast summast peetakse kinni transporditasu.

 

8. Müüja õigused

Kõik e-poes nähtavad pildid on illustratiivsed, toote välimus võib erineda näidatust, kuid sisu vastab pildil kujutatule.

Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Sellisel juhul jätab müüja endale õiguse loobuda müügist ning tagastada ostjale raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul.

Müüjal on õigus loobuda müügist, kui tootega on juhtunud eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis.

 

9. Isikuandmed

Ostude sooritamiseks sisestatud kliendi isikuandmed on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel või kauba edastamiseks transpordifirmale.

 

10. Vääramatu jõud

Müüja ei vastuta kohaletoimetamise viibimise eest, kui see on tingitud asjaolust, mida müüja ei saa mõjutada ning mille saabumist ta ei saanud ette näha.