Õlivärv MUSSINI 35 ml - ERINEVAD TOONID

Brand
Schmincke

Õlivärv MUSSINI 35 ml - ERINEVAD TOONID

Laokood: 711009
KIRJELDUS:

VÕIMALIK TELLIDA KA KÕIKI TEISI TOONE

MUSSINI® õlivärvid on firma Schmincke esmatoode aastast 1881. See annab maalikunstnikele ainulaadsed vanade meistrite retseptidel põhinevad õlivärvid, mis pärinevad tollal Firenze Kaunite Kunstide Akadeemias töötanud professor Cesare Mussini kogemustest. Lugematud meistriteosed tõestavad selle õlivärvi eeliseid: suur heledus, värvitoonide maksimaalne valguskindlus ja palju erilise valgussügavusega lasuurtoone muudavad MUSSINI® õlivärvid teemandiks maalivärvide seas.

Ainulaadne kombinatsioon looduslikest õlidest ja looduslikust vaigust

Aastakümnete pikkusele teaduslikule kogemusele tuginedes kasutab Schmincke valikut parimatest linaseemne-, safloori- ja pähkliõlist ning kombineerib neid dammaravaiguga. Selle lisamine sõltub vastava tooni õlivajadusest, nii et igal 108 toonil on oma tasakaalustatud valem.

Optimaalne segunevus kõigi õlivärvidega

Valitud maaliõlidel põhineva tasakaalustatud retsepti tõttu ei ole MUSSINI® värvid vaigusisaldusest hoolimata suletud süsteem – vastupidi: kõiki värvitoone saab suurepäraselt segada ja kombineerida kõigi vaigusisalduseta ja lisakandjateta õlivärvidega! See muudab kunstniku töö lihtsaks: olemasolevaid õlivärve saab kombineerida MUSSINI® värvidega ja oma paletti täiendada, sest üks on selge: nii hinnaliste lasuurvärvide valik kui ka ainulaadsed Caesaripurpur, Atrament või Bütsantsisinine panevad kogenud maalijate silmad särama.

Väärtuslikud lasuurvärvid

Väärtuslike lasuurpigmentide töötlemisega loob Schmincke laiaulatusliku valiku lasuurmaali eritehnika jaoks. 44 poolläbipaistvat tooni, sealhulgas Firenze punane või poolläbipaistev idamaine sinine, iseloomustavad mitte ainult maksimaalne sära ja heledus, vaid ka väga eriline, MUSSINI®-spetsiifiline valgussügavus.

Harmooniline kuivatamine

MUSSINI® ainulaadne koostise tulemuseks on eriline kuivamiskäitumine: algselt pinnal toimuv kuivamisprotsess kuivavate õlide hapniku neeldumise tõttu toob kaasa mahu suurenemise. Seda kompenseerib suuresti lahusti osakaal looduslikus vaigulahuses, mis seestpoolt aurustub. See omakorda võimaldab hapnikul paremini tungida sügavamatesse värvikihtidesse ning tulemuseks on harmoonilisem, pingevaba sügav- ja pindkuivamine.

MUSSINI® õlivärvide puhul on värvikihi kuivamisaeg sama individuaalne kui värvitoonid. Kuivamisaeg sõltub sisuliselt neljast tegurist:
- õlide ja pigmentide tüübist
- kogusest
- maalikihi paksusest
- kuivamistemperatuurist,

Värvide kuivamisaja skaalal on kuivamine määratletud kolme astmega. Igale MUSSINI® õlivärvile on määratud üks kuivamisaste kolmesastmelisel skaalal, mis võimaldab värvi vastavaid kuivamisaegu paremini hinnata ja seeläbi maalimise kulgu ajas veelgi paremini ühtlustada.

Kuivamisaja skaala näitab, millal suhteliselt õhukese pintslitõmbega värvikiht on lõuendil toatemperatuuril (23°C) kuivanud. Sellise kihi paksuse juures võib eeldada, et värvikiht on nii pinnalt kui ka kihi sees kuivanud. Mida paksem on värvikiht, seda pikem on kuivamisaeg.

Teavet erinevate kuivamisaegade kohta kuivamisaja skaalat kasutades leiate ainult MUSSINI® brošüürist. Seda ei ole etiketile märgitud.

T - Z - S Trockenzeit Skala
D - T - S Dryingtime Scale
Hind alates:
11,40

Laos olemas

  • Natural Bohemian green earth Lemon yellow Madder root red Transparent yellow oxide Transparent cyan Indigo Ultramarine blue deep Attic light ochre Natural burnt umber Mineral black

* Nõutud väljad

Hind alates:
11,40
Brand
Schmincke