Vedel akrüülvärv AERO COLOR Professional 28 ml - ERINEVAD TOONID

Brand
Schmincke

Vedel akrüülvärv AERO COLOR Professional 28 ml - ERINEVAD TOONID

Laokood: 712823
Schmincke vedelate akrüülvärvidega AERO COLOR® Professional maalimine, samuti segatehnikas töötamine on nii kunstnike kui ka hobikunstnike hulgas ülihästi vastu võetud. Vedelate, intensiivsete ja valguskindlate maalivärvidega töötamine on midagi rohkemat kui lihtsalt värvimine ja visandamine. Vedelaid akrüülvärve saab kasutada nii pintsli, sule, täidetava viltpliiatsi või aerograafiga.

Sobivateks maalialusteks on akrüül- ja akvarellipaber, krunditud lõuend, samuti struktuurpastadega kujundatud aluspinnad, kuid ka puit, papp ja palju teised puhtad, kuivad ja rasvavabad pinnad.

Vedelate akrüülvärvide seeriasse kuulub 36 tavatooni.
12 säravat täielikult katvat TOTAL COVER tooni, mis katavad suurepäraselt ka tumedad pinnad ning isegi musta.
9 väga läbipaistvat CANDY COLORS säravat tooni ja
12 efekttooni.
Kõikidel värvidel on kõrgeim valguskindlus (ainult 4 ja 5 tärni), mis tagab erilise vastupidavuse.
Vedelaid akrüülvärve võib segada ja kombineerida kõigi Schmincke akrüülvärvidega.
Kõik AERO COLOR® Professional värvid on saadaval klaaspipetiga 28 ml klaaspudelites.

AERO COLOR® Professional värvid lõhnavad meeldivalt, on probleemideta töödeldavad, vastupidavad ja sobivad kasutamiseks peaaegu kõikidel rasvavabadel pindadel. Kõik värvid on kasutusvalmis. Vajadusel võib neid lahjendada spetsiaalse meediumiga AERO MEDIUM (50602) või destilleeritud veega (kuni 20%). Suur osa toone on ühe pigmendiga toonid, mis garanteerib suurepärased segamistulemused ja piiramatu valiku erinevaid toone.

Suur hulk värve on poolläbipaistvad. Kolm põhitooni BASIC yellow, BASIC magenta ja BASIC cyan pakuvad optimaalseid segamistulemusi, nt neutraalse halli ja erinevate säravate vahepealsete toonide jaoks. Nii saab sekundaarseid värve didaktiliselt lihtsalt segada.

TOTAL COVER toonid
12 täiesti katvat TOTAL COVER värvitooni on siidjasmatid ja väga valguskindlad, tasakaalustatud koloristikaga toonid mis tänu spetsiaalsele pigmentatsioonile on täiesti läbipaistmatud ka tumedatel pindadel. Neid saab segada ja kombineerida nii omavahel kui ka kõigi olemasolevate AERO COLOR® Professional toonidega. TOTAL COVER värvide pudelid on selgelt äratuntava musta sildiga.

Millegi erilise esiletõstmiseks on 12 efektvärvi.
AERO SHINE (2 tooni) - pärlmutterefektide jaoks
AERO METALLIC (7 tooni) - metalsete toonide jaoks
AERO VISION (3 tooni) – mitmevärviliste efektide jaoks
Olenevalt kihi paksusest, taustatoonist, valgustusest ja vaatenurgast on tulemuseks lahedad efektid ja atraktiivsed värvivirvendused. Kõiki efektvärve saab kombineerida omavahel ja kõigi teiste AERO COLOR® Professional toonidega.

CANDY COLOR hulka kuulub 9 veebaasil, tugevalt pigmenteeritud väga läbipaistvat tooni.
28 ml pipetiga klaaspudelitel on valge silt nimega CANDY. "
Hind alates:
7,90

Laos olemas

  • AERO METALLIC bright maroon AERO METALLIC brilliant bronze AERO METALLIC brilliant gold AERO VISION space AERO VISION gold-red AERO VISION silver-violet AERO METALLIC brilliant silver AERO METALLIC green AERO METALLIC blue AERO METALLIC red AERO SHINE gold AERO SHINE silver TOTAL COVER Vandyke brown TOTAL COVER English red TOTAL COVER Chromium oxide green TOTAL COVER Phthalo green yellow shade TOTAL COVER Phthalo turquoise TOTAL COVER Dark blue TOTAL COVER Phthalo blue TOTAL COVER Dioxazine violet TOTAL COVER Ruby red TOTAL COVER Cadmium red hue TOTAL COVER Naphtol orange TOTAL COVER Brilliant yellow Black Neutral grey Pale grey Dark brown Terra rossa light Burnt Sienna Sepia Brown Brazil Sienna Gold ochre Chromium oxide green brilliant Olive green Permanent green Brilliant green Phthalo green Turquoise blue Primary blue cyan Cobalt blue Sapphire blue Ultramarine Prussian blue Indigo Brilliant red Violet Primary magenta Carmine Red madder dark Scarlet Red orange Cadmium orange hue Indian yellow Primary yellow Lemon yellow Titanium yellow green shade SUPRA-white, opaque Transparent white CANDY Smoke black CANDY Teak brown CANDY Sky blue CANDY Wine red CANDY Flame red CANDY Poppy red CANDY Yellow-gold CANDY Sunbeam yellow CANDY Sunflower yellow

* Nõutud väljad

Hind alates:
7,90
Brand
Schmincke